Yeni skype adresi alma

by Skype on 06 Mart 2013

skype-acMsn messengederin kullanımdan kalkmasından dolayı yayına geçecek olan skype yıllardır var olan bir uygulama ancak kullanıcılar yinede bunu çok kullanmıyorlardı. Sanırım alışıla gelmiş bir davranışımız msn messenger kullanmak.  ama artık bundan sonra msn yerine skype kullanacağız.

Msn adresimi skype olarak kullanabilirmiyim

Sorunuz buysa cevap evet eski msn adresinizi skype adresi olarak kullanabilirsiniz. Hatta içersindeki kişi listeleri dahil kayıp olmadan skype hesabından devam edebilirsiniz.

Yeni skype adresi alma
Yeni bir skype adresi almak için skype adresine gidin. karşınıza bir form ekranı gelecek buradaki form bilgilerini doldurarak basit bir şekilde kendinize yeni bir “skype adresi” hesabı almış olacaksınız.
Yeni hesap almadan eğer daha önce açmış olduğunuz facebook veya hotmail adresiniz varsa bu hesaplarla da skype kullanabilirsiniz.

Eğer hala bir skype programı indirmediyseniz skype indir sayfamıza bakarak sizde programın kullanıcısı olabilirsiniz.

Daha önceki yazımızda sizlere yeni skype ile neler yapabileceğinizden bahsetmiştik, Skype programı ile ücretli ücretsiz bir çok özelliklerden faydalanabilirsiniz.

5 Responses to “Yeni skype adresi alma”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>