Skype msn açılmıyor

by Skype on 06 Mayıs 2013
skype msn açılmıyor

skype msn açılmıyor

Microsoft msn messenger yerine skype geçmesinin arkasında skype sorunlarıda arka arkaya gelmeye başladı. Msnde olduğu gibi skype’de de klasik microsoft hataları oluşuyor. Bu hataların bazıları genel geçer sorunlar olmakla birlikte bazıları kalıcı sorunlar olabiliyor bu sorunları düzeltmek gerekiyor.

Genel geçer skype sorunları nedir

Skype açılmıyor hatalarının başında o an internet bağlantısının olmaması veya bilgisayar yeni açıldığında internet bağlantısının aktif olmamasından kaynaklanan hatalar.

Kalıcı skype hataları;

bilgisayarınıza virüs bulaşmasından veya bilgisayarınızdan sildiğiniz dosyaların etkisiyle skype açılmıyor hata veriyor.

Skype msn açılmıyor hatası veriyorsa internet bağlantınızı kontrol edin. Ve hata verdiğinde yazan kodu buraya yazın yardımcı olmay çalışalım.

Skype açılmıyor hatalarını yorum bölümünden bize yazın hatalarınıza sorunlarınıza çözm bulmaya çalışalım

7 Responses to “Skype msn açılmıyor”

 • NESLİHAN diyor ki:

  yeni şifre alamıyorum ,güvenlik kodunu doğrulamıyor

 • neclamaralcan diyor ki:

  Birtürlüskaypiye kayıt olamıyorum çocuklarımı ve arkadaşlarımı ekliyemitorum

 • neclamaralcan diyor ki:

  Skaypiye kayıt olamıyorum

 • pelın diyor ki:

  skype gırdımde sadece bos bır ekran cıkıyo hıc donmuyor bıle gunlerdır boyle lutfen yardımcı olurmusunus

 • brilliant.matador2 diyor ki:

  skype hesabımı 1 ay kadar kullandıktan sonra güvenlik gerekçesi ile parola değiştirmem istendi. e postama gönderilen yeni kodla yeni parola girince bu kez de bilgilerimin tanınmadığını yazdı. zaten birkaç kez tekrar edince bir daha yeni kod almama da izin vermiyor. sonrasında da İngilizce olarak mesaj bırakmamı istiyor. çok karışık ve can sıkıcı bi süreç. neden kaynaklanıyor bu sorun ve nasıl çözebilirim?
  yardımcı olursanız sevinirim.

 • Mehmet Akgün diyor ki:

  Skype açılmıyor. Kernel 32 hatası veriyor. gereğini rica ederim.

 • Mehmet Akgün diyor ki:

  Skype açılmıyor. tıklayınca ( Failed to get proc address for GetlogicalProcessorformation(kernel32..dll) mesajı veriyor . yardımınızı rica ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>