Skype adresi bulma

by Skype on 07 Mart 2013

Biliyorsunuz msn messenger kullanımdan kaldırılması ile birlikte msn kullanıcıları böyle bir hizmet için skype kullanmaya başlayacaklar. Skype kullanımının artması ile birlikte merak edilen konulardan birisi skype ile arkadaş bulma ve tanıdığınız birisinin skype adresini nasıl bulacağınızı anlatacağız sizlere.

Skype kişi arama özelliği sayesinde kişinin adı soy adı veya skype adresi ile arama yapabilirsiniz. Açıkçası bu arama kısmı biraz daha detaylı olsa  güzel olurdu diyoruz ama bunada şükür çünkü msnde böyle bir arama özelliğide yoktu.

Nasıl skype adresi bulacağım.

skype adres bulma

skype adres bulma

Skype giriş yaptıktan sonra kişi ekle bölümüne geliyoruz.  kişi ekle dizini üzerine geldiğimizde oradan skype dizininde ara bölümünü açıyoruz ve karşımıza arama kutucuğu çıkıyor. Arama kutucuğuna skype adresini bulmak istediğimiz kişinin adını soy adınız veya mail adresini yazıyoruz.

Karşımıza bir çok kişi çıkacaktır bu kişilerden resimlerinden vveya memleketlerinden aradığınız kişiyi bulabilirsiniz.

Skype bu özelliğini kullanarak başkalarını rahatsız etmeyelim. Resmi güzel kızları bulup skype eklemeyelim.

Hepinize kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>